Úvod » Pro rodiče

Důležité pokyny

publikováno 30.06.2019 (aktualizováno 06.10.2019)

Prosíme o registraci, přihlašování a průběžné kontrolování aktualit (počasí, turnaje/tréninky a další akce) pokud je to možné. Velice nám tak pomůžete s organizací. Děkujeme za spolupráci.

Tréninky:

Úterý 16:30 - 17:30 Černovír (Tvrdíkova 10)

Čtvrtek 16:30 - 17:30 Černovír (Tvrdíkova 10

od listopadu do března pouze:

Pátek 17:00 - 18:00 tělocvična Farmak (U Hradiska 157/29)

S sebou: tréninkové oblečení dle počasí, kopačky, míče č. 1 a 3, chrániče, pití

Zápasy: sraz 45 min před začátkem

S sebou: kopačky, ponožky, chrániče, míč, pití (neperlivé), funkční prádlo pod dres dle počasí, malá svačinka (ovoce). zima - mikinu nebo šustku před a mezi zápasy, teplo - kšiltovka

(Na turnaj se počítá jen s těmi, kteří potvrdí účast u události do středeční půlnoci. V opačném případě bude nominován někdo další. V případě pozdějších omluvenek dejte vědět, ať stihneme domluvit náhrady a je nás na turnaj dost.)

Prosíme o odklikávání účasti na turnajích klidně i předem, pokud víte, že můžete nebo nemůžete. Průběžné nominace se mění dle potvrzené/nepotvrzené účasti. Na turnaj se počítá pouze s těmi, kteří jsou v nominaci. Děkujeme.

Zivotosprava na turnajich: na zimnich turnajich, ktere trvaji delsi dobu je hodne lakadel, ale byly bychom radi, kdyby se vsichni nasi hraci vyhnuli, alespon po dobu techto turnaju, nezdravemu obcerstveni (chipsy, kofoly atd.). A rovnou pridam i ty mobily a tablety. Zatim jsem to videl jen u nekterych protihracu. Diky za pochopeni.

borivojpetru@seznam.cz, 720322511, 1017538995/6100 (info do zprávy pro příjemce)

Pokud by měl někdo možnost sponzora a nápad co za to dětem pořídit, tak dejte prosím vědět.

Pokud by někdo z rodičů měl zájem prohloubit své znalosti v oblasti, ve které vaše dítko poměrně často podporujete, tak doporučuji: https://leadercertifikat.fotbal.cz/account/formlog

Strava fotbalistů: https://www.youtube.com/watch?v=lsVc878230c

www.youtube.com/channel/UCCIKzQ2JSACZQPj-REB8OZg

www.instagram.com/fssc2018/

www.facebook.com/FotbalovaSkolaSlovanCernovir/

Klubové věci ve fotogalerii.

Možnost výběru použitých kopaček po starších dětech z klubu u trenérů, před nebo po tréninku v Aréně u komína.

Možnost tréninku navíc se staršími ročníky, info u trénérů.

Prosíme za děti o velikost kopaček/sálovek max o 1 číslo větší, zavazovat na 2 uzlíky a kontrolovat nahuštění míče (popř. info u trenérů). Děkujeme za spolupráci.